לימודי איטלקית - לדבר כמו איטלקי

ללמוד איטלקית - לשם מה?

אנשים רבים מחשיבים את השפה האיטלקית כשפה היפה ביותר בעולם. לדבר איטלקית על אופרה, ציור ועיצוב, ארכיטקטורה, בישול, אהבה ואפילו פילוסופיה, גורמת לך לחשוב שסוף סוף הבנת את הנושא המדובר.

הסיבה ללמוד איטלקית נובעת בדרך כלל יותר ממניעי אהבה מאשר צורך או סיבה. אלא אם כן יש לך סיבה מיוחדת כמו אישה, משפחה או עסק באיטליה. אם תרצה לחיות באיטליה,  או לטייל בה לעתים קרובות, ידיעת השפה האיטלקית תעצים את החוויה שלך משמעותית.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

איטלקים רבים אינם מדברים שום שפה מלבד איטלקית. אם הם מזהים שאתה מדבר בשפתם, הם יהיו מאוד חברותיים ומסבירי פנים. בדרך כלל האיטלקים אינם מצפים שתדבר בשפתם לכן הם יהיו מאוד סלחניים אם לא תדייק במילים ותטעה מעט בהטיות. עצם העובדה שאתה משוחח בשפתם ומבין אותם, פותחת לך פתח ללבם ותרבותם.

נראה כי האיטלקית היא שפת האומנות והגסטרונומיה. בארצות הברית, יפן ובריטניה, ללימוד השפה האיטלקית יש ניחוח של נגיעה במעמד הגבוה, שם יכולים האנשים להשקיע מזמנם כדי ללמוד שפה יפה, תרבותית ומושכת, ללא שום צורך כלכלי או אחר. פשוט ללמוד שפה יפה.

איטלקית ועסקים

את השפה האיטלקית דוברים כ-58 מיליון בני אדם. רובם חיים באיטליה. ניתן לשמוע אותה גם בחל ק מן האזורים בקרואטיה וסלובניה. איטליה היא אחת מעשר המעצמות הכלכליות הגדולות בעולם, לכן אם בל תחום, תוכל למצוא באיטליה יתרונות רבים לעסק שלך.

רוב אנשי העסקים האיטלקים אינם דוברים כלום חוץ מאיטלקית. גם אם הם בתפקיד מפתח בחברה ואפילו אם רוב העסקים שלהם הם מחוץ לארץ מולדתם. בחלק מן החברות, אומנם מחזיקים אדם דובר אנגלית למטרות קשרי חוץ אך אין לשכוח כי רוב החברות באיטליה הן בבעלות משפחות קטנות ובינוניות, שראשיהן ובניהם, מדברים רק איטלקית. ידיעת שפתם תאפשר לך קבלת תנאים טובים הרבה יותר מאשר קשר עקיף דרך מתורגמן או אדם אחר בחברה.

 נכון, לאיטליה עבר מאופר שניתן לחוש ולראות בכל פינה, החל מהקתדרלות המפוארות, דרך הקולוסאום ובתי האופרה והשרידים הארכיאולוגיים המצויים בכל מקום, אך איטליה אינה רק עבר. יש גם הווה והוא מריח טוב. המטבח האיטלקי הוא אחד מן המושכים, הטעימים, צבעוניים ועסיסיים בעולם, ובו מאות סוגי גבינות, לחמים ויינות.

מאות שפים איטלקים יצירתיים, מוסיפים לתפריט כל העת מנות חדשות ומענגות ובהשראה מסורתית. רבים מחובבי הגסטרונומיה שאוהבים לא רק לאכול אלא גם לעשות יכולים למצוא בתי ספר מצוינים לבישול בארץ המגף.

הם יוכלו אומנם למצוא בתי ספר הדוברים את השפה האנגלית, אך חווית הלימוד באיטלקית שונה לחלוטין ומדויקת הרבה יותר.כמו שראינו, איטלקית היא אכן שפה שכדאי לדעת, וכל שנותר הוא להתחיל ללמוד במרץ.

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

אין לנו ספק כי בתי הספר המלמדים בארץ את השפה האיטלקית יהוו הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת ביניכם לחברים שעדיין אינכם מכירים,הממתינים לכם בארץ המגף.

באתר תמצאו בתי הספר לשפות בכלל וללימוד איטלקית בעיקר, מהמובילים בתחומם, במקום אחד. כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות. מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לאיטלקית יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה.  


לימודי איטלקית באיטליה | קורס איטלקית בחו"ל Voila

ישנם קורסים רבים ומגוונים ללימוד איטלקית באיטליה. חלק מהקורסים מתאימים לסטודנטים הרוצים ללמוד איטלקית על מנת להכין את עצמם ללימודים אקדמיים באיטליה ואילו קורסים אחרים מתאימים יותר למי שרוצה ללמוד שפה זו לידע כללי ועל מנת להכיר את תרבות ואת החיים של איטליה.מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי איטלקית