לימודי איטלקית באיטליה

 
כמה מילים על איטליה
 
איטליה היא אחת מהמדינות היפות בעולם הידועה באוכל המשובח שלו, בעושר התרבותי ובהשפעה הדתית שלה (מרכז הנצרות והאפיפיור יושבים בוותיקן שבאיטליה). בירת איטליה (והעיר הגדולה ביותר במדינה) היא רומא, אך גם מילאנו, טורינו ופירנצה הן ערים חשובות ומרכזיות בהן ניתן ללמוד, לעבוד ולטייל.
רבים הרוצים ללמוד את השפה האיטלקית, עושים זאת באיטליה ולעתים אף משלבים עם הלימודים עבודה או טיול (ויש הרבה הכין לטייל באיטליה, בין היתר מגדל פיזה, הקולוסיאום ברומא, הגלריות בפירנצה, היכל ורונה ועוד). אין ספק כי למדינה זו השפעה רבה, גם לאור העבודה שציירים, סופרים, ממציאים ואמנים רבים נולדו באיטליה והשפיעו על התרבות של ושל שאר העולם.
 
כל מי שיבחר ללמוד איטלקית באיטליה, צפויה לו חוויה יוצאת מיוחדת ומעשירה תרבותית ורוחנית.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

 
היכן ניתן ללמוד איטלקית באיטליה?
 
ניתן ללמוד איטלקית באיטליה במספר מוסדות לימוד כגון  Linguaviva(רשת עשרות שנים בה ניתן ללמוד בין היתר איטלקית בכל הרמות), רשת Eurocenters (אחת מהרשתות הגדולות בעולם ללימודי שפות), רשת Dilit -  רשת בינלאומית המלמדת שפות בלמעלה ממאה סניפים ועוד.  מוסדות הלימוד הללו פועלים בכל רחבי איטליה (בין היתר רומא, פירנצה, מילאנו, סיאנה, סיציליה ועוד), וניתן ללמוד בהם איטלקית בכל הרמות ולכל המטרות.
 
אילו סוגי קורסים קיימים?
 
ישנם קורסים רבים ומגוונים ללימוד איטלקית באיטליה. חלק מהקורסים מתאימים לסטודנטים הרוצים ללמוד איטלקית על מנת להכין את עצמם ללימודים אקדמיים באיטליה ואילו קורסים אחרים מתאימים יותר למי שרוצה ללמוד שפה זו לידע כללי ועל מנת להכיר את תרבות ואת החיים של איטליה.
בין הקורסים שניתן להשתתף בהם - קורסים באיטלקית בכל הרמות, כולל מתחילים, רמת ביניים ומתקדמים, קורסים אישים לאנשי עסקים בכירים, קורסים המיועדים להכרת תחום העיצוב או הבישול (שני תחומים פופולאריים מאוד באיטליה), קורס שפה אינטנסיבי, לימודי איטלקית פרטיים, לימודי איטלקית כהכנה ללימודים אקדמיים, קורסי הכנה מבחני CILS, תוכניות המשלבות לימודים ועבודה ועוד. רוב הקורסים נמשכים 4-6 חדשים (על פי סוג הקורס ומוסד הלימוד) אך ישנם גם קורסים קצרים או ארוכים יותר.
 
למה כדאי ללמוד איטלקית דווקא באיטליה?
 
היתרון הגדול ביותר בלימודי איטלקית באיטליה הוא שהמדינה הזו מזכירה במידה רבה את ישראל (לחלק מהאנשים זה יראה דווקא כחיסרון...). המדובר במדינה ים תיכונים עם אנשי חמים ודעתנים וגם מזג האוויר מזכיר את מזג האוויר החם של ישראל.
מלבד זאת, המדובר במדינה זולה יחסית (למעט הערים הגדולות כמו רומא ומילאנו) וכן במרכז האופנה העולמי. גם בתחומי הספורט, הבישול והאמנות יש לאיטליה השפעה רבה ולכן השהות במדינה הזו היא חוויה, במיוחד אם אתם גם לומדים את השפה. רמת מוסדות הלימוד במדינה זו היא גבוהה ויש כמובן גם יתרון גדול בלימוד שפה במדינת המקור שלה.
 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי איטלקית באיטליה | קורס איטלקית Voila