רוצה ללמוד אנגלית עסקית?

אנגלית עסקית                               

ישראלים רבים מוצאים עצמם לא אחת בנסיעות עבודה או טיסות מעבר לים לרגל עסקיהם, או תערוכות וירידים בהם הם  משתתפים כדי להציג את מרכולתם או להביע התעניינות בחברות וספקים פוטנציאליים.

רבים מכם רכשו אנגלית בסיסית, אך "שוברים שיניים" בניסיון להבהיר את עצמכם או לייצג את החברה שלכם. העובדה כי כשלים ברמת ההתבטאות מצמצמים למעשה את היכולת להעביר את הרעיון או העמדה שלכם כראוי, עלולה לגרום להפסדים כספיים, לבזבוז זמן ואנרגיה.

על מה בעצם שמים בתי הספר את הדגש בקורסים המלמדים אנגלית עסקית ?

קורסים באנגלית עסקית נועדו להקנות שליטה ודיוק בדיבור באנגלית בכלל, ובאנגלית הנדרשת לקיום תקשורת עסקית, כתובה ומדוברת בפרט.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

מה הן מטרות הקורסים באנגלית עסקית ?

מטרות הקורס היא הקניית דיבור זורם ומדויק באנגלית בכלל ובאנגלית עסקית בעיקר. בקורס רוכש התלמיד את היכולת לתקשר עם לקוחות ועמיתים, להעביר מסרים,להציג את החברה ואת מוצריה,ולפתח קשרים עסקיים ואישיים בשפה רהוטה.

במסגרת לימודי אנגלית עסקית רוכשים התלמידים את היכולת לתקשר עם לקוחות ועמיתים, להעביר מסרים, לפתח קשרים עסקיים - וכל זאת בשפה ברורה ורהוטה. בנוסף, הקורס מתמקד בשימוש בשפה המקובלת ובביטויים מתאימים בעת כתיבת דואר אלקטרוני ומכתבים. עם זאת ובנוסף, קורס אנגלית עסקית מגביר את מודעות הלומדים להבדלים בין תרבויות ,ומעיר אותם לקודים שונים של התנהגות.

בבית הספר ילמדו את מילות הברכות והנימוסים המקובלות, כיצד מבצעים פרזנטציה נכון, וכיצד מציגים את החברה, המוצר והשרתים. התלמיד יבין כיצד מנהלים פגישות ושיחות עסקיות עם עמיתים למקצוע או בעלי אינטרס אלה או אחרים, ואת תרבות השיחה הטלפונית. חשובה לא פחות היא הידיעה של הרקע התרבותי וצמצום פערים בין תרבותיים. גם ניהול תכתובת נכונה, באמצעות דוא"ל ומכתבים יקבלו דגש בבית הספר.

לימוד אנגלית עסקית, יתרום לפיתוח העסק של הלומדים ויאפשר הצגה נכונה שלהם ושל הארגון בראשם הם עומדים.  שיפור  השפה יאפשר להם תקשורת עם לקוחות ועמיתים ופיתוח קשרים עסקיים ואישיים חובקי עולם בשפה רהוטה.

זאת ועוד. קשה מאוד לנהל עסקים בחו"ל אם מתקשים לנהל אפילו "סמול טוק"   עם החברים לעבודה או לעסקים. אימון ולקיחת שיעורי אימון באנגלית עסקית כל הזמן תגדיל את אוצר המילים, את ההקשבה והפתיחות לשפה אנגלית.

איך אנחנו יכולים להקל עליך?

במרבית מבתי הספר ידרשו מהתלמיד ידיעת השפה האנגלית ברמה בינונית ומעלה כדי להתחיל בקורס. בארץ ישנם כיום כי בתי הספר מצויינים וקורסים רבים ללימוד אנגלית עסקית. אלה יכולים להוות הכנה נפלאה עבורכם, אנשי העסקים, ליצירת קשר עם קולגות, אנשי עסקים, סוחרים ואנשים נוספים העוסקים בתחום שלכם.

באתר תוכלו למצוא בתי הספר ללימוד אנגלית עסקית, המובילים בתחומם, במקום אחד. כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם תשובות.

מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לשפות יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

 רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודים - אנגלית לעסקים