סאמר סקול - מחנות קיץ - איך מתחילים?סאמר סקול? אנחנו יודעים, ההחלטה על היכן, הדאגות, הכסף, מקשים על קבלת החלטה. המשיכו לקרוא, נשתדל להקל ולסייע.

מה זה סאמר סקול?
 
נסיעה לסאמר סקול היא אחת מהחוויות הנפלאות ביותר שתוכלו לארגן לילדכם, אך צריך כמובן לשים לב לכמה דברים חשובים. סאמר סקול הוא שילוב מושלם של לימודים וחופשה, ובשנים האחרונות כל התחום הזה תפס תאוצה גדולה בישראל, הן בשל העלייה ברמת החיים והן בשל המחירים שהפכו לנוחים יותר בשנים האחרונות (אך הם עדיין יקרים למדי).

יש כיום סאמר סקולס בכל רחבי העולם עם מגוון רחב של תכניות לימוד - שפות, מחשבים, תיאטרון, שירה, פיתוח היצירתיות, מדע ועוד ועוד. כל ילד או ילדה ותחום ההתעניינות שלו או שלה - עבור כולם יש תכניות מתאימות.
 
אין כל ספק כי חוויית הסאמר סקול היא אחת מהחוויות הנדירות הללו בו ילדכם יוכלו לפגוש אנשים מכל רחבי העולם, מתרבויות שונות, לרכוש ידע והשכלה בתחומים חדשים ובמקביל ללמוד עצמאות מהי.
 
סאמר סקול, לאלו פרטים כדאי לשים לב?
 
דברים חשובים שיש לשים אליהם לב הם כמובן המתקנים של הסאמר סקול (חדרי השינה, חדרי הלימוד וכו', כל נושא הבריאות והביטחון של הילדים, וכמובן - נושא האוכל. חשוב לוודא מראש כי תוכניות הסאמר סקול יכללו שלוש ארוחות מלאות ביום.
 
כמו כן, בדרך כלל הקבוצות מחולקות בהתאם לגילאים שלהם ולכן מומלץ לבחור קבוצה שתתאים לגיל של הילד שלכם. כמובן שגם יש חשיבות גדולה להתאמה של תחומי העניין של ילדכם לנושא של הסאמר סקול (שפות, מחשבים, מדע, ספורט וכו'). הלימודים עצמם הם בדרך כלל בני 15-25 שעות לימוד בשבוע, במגוון נושאים אך ברובם המכריע חווייתיים מאוד.
 
היכן יש סאמר סקול?
 
יש כיום סאמר סקולס בכל רחבי העולם אך הישראלים בדרך כלל נוסעים לאנגליה ולארה"ב. באנגליה יש סאמר סקולס באוקספורד, יש את מרכז סאמר סקול פולמר גריינג′, מרכז וינדמיל, מרכזים בקרבת לונדון ועוד.

חלק מהמרכזים משמשים כפנימיות או כבתי ספר יוקרתיים ובדרך כלל יש בהם מתקנים משובחים (בריכות שחיה מחוממות, מגרשי טניס, אולמי ספורט מאובזרים וחדשניים ועוד) והם קרובים לערים עם אזורי בילוי. גם בארצות הברית ניתן למצוא מקומות רבים עם סאמר סקולס בכל רחבי המדינה. מדינות פופולאריות נוספות שיש בהן סאמר סקולס הן ספרד, איטליה, קנדה ועוד.
 
אז מדוע זה כדאי?
 
במקום שילדכם ישרצו בים או מול הטלוויזיה, או סתם יבלו בארץ עם חברים בקניון, אתם יכולים להעניק להם חוויה בלתי נשכחת הכוללת לימודים, מפגש עם תרבויות זרות ולא פחות חשוב - כיף גדול! אין דרך טובה יותר לרכוש שפה זרה, להכיר אנשים חדשים וללמוד בצורה חווייתית ומהנה מאשר בסאמר סקול בארצות הברית או באירופה.

עזרה - בחירת סאמר סקול מתאים:

רוצה לקבל סיוע והכוונה ללא התחייבות? נציגי האתר מכירים מספר רב של אתרים מומלצים לסאמר סקול. מלא/י את פרטיך ונציגי האתר ידאגו לשוב אילך בהקדם. השירות בלא תשלום.


לקבל מידע ושירות אישי בנושאי סאמר סקול לחץ/י כאן
 מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
סאמר סקול לילדך - לימודי שפות באווירה שונה