לימודי ספרדית - לדבר כמו ספרדי

לימוד ספרדית                               

השפה הספרדית היא מהשכיחות בתבל היום. ונראה כי בתהליכי התפשטות מתמידים. במאה הקרובה יהיו האנגלית והספרדית שתי השפות המרכזיות ליצירת תקשורת בין לאומית. כ-400 מיליון איש משתמשים בשפה הספרדית על הכדור, והיא נחשבת הרביעית במספר בתפוצתה בעולם. 

כמו אנגליה וצרפת, גם הספרדים ניסו בעברם לספח לעצמם חצי עולם בערך. בהתחלה הלך להם לא רע, אך בהמשך, כמנהגם של אימפריות רבות שלא ידעו שובע, גם הספרדים חזרו להיות בגודלם הטבעי. אומנם חזרו, אך שפתם מדובר במושבותיהם לשעבר. אפשר לשמוע ספרדית במקסיקו, בפיליפינים, במרכז אמריקה, בגינאה המשוונית ובדרום אמריקה.

באמריקה הלטינית תשעה מכל עשרה אנשים הם דוברי ספרדית ועל פי האומדנים, יהיו בשנת 2050, כ- 98 מיליון דוברי ספרדית בארה"ב בלבד.

השפה הספרדית היא לשונן הרשמית של עשרים ארצות ויותר והיא גם אחת משלושת השפות הרשמיות בארגונים הבין- לאומיים.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

מבחינת דמיון לשפות, השפה הספרדית דומה מאוד לאחותה האנגלית. רוב המילים באנגלית מבוססות על השפה הלטינית, בדיוק כמו השפה הספרדית. במהלך לימוד השפה, תתחילו לפתח גמישות רבה כלפי השפה האנגלית. היא פשוט תשתפר. הדקדוק בשתי השפות כמעט זהה.

מדוע ללמוד ספרדית ?

-          קלות.  ראשית, השפה הספרדית קלה מאוד ללימוד. כפי שאמרנו קודם, חלק גדול מאוצר המילים בה דומה מאוד לאנגלית. הכתיבה בספרדית כמעט פונטית לחלוטין, כלומר, גם מי שלא יודע את השפה יכול לבטא את המילה בצורה שניתנת להבנה ע"י קריאתה. גם הדקדוק שלה פשוט ללמידה עקב היותו בסיסי ולא מורכב, כמו עברית למשל.

-          טיולים. נכון, ניתן לטייל בספרד, מכסיקו ודרום אמריקה גם בלי ספרדית, אך נכונה לכם חוויה שונה לגמרי בעוצמתה אם תדעו את שפת המקומיים. ידיעת השפה תחבר אתכם עמוק לתרבות המקום, ותפתח בפניכם הרבה דלתות וגם לבבות , שאלמלא ידיעת השפה היו נשארים סגורים.

-          תעסוקה . חברות ישראליות רבות נמצאות בקשרי עבודה ומסחר עם מדינות בהם השפה הרשמית היא ספרדית. ידיעת השפה ברמה גבוהה יכולה להיות הערך המוסף שיגרום לכם להיבחר לתפקיד.

-          חוויה. לימוד שפה באופן כללי הוא ארוך ומייגע. התוצאות מגיעות לאחר זמן והן לא תמיד עונות על הציפיות. בספרדית, לעומת זאת, התוצאות מגיעות כבר בחודש הראשון ללימוד. רבים שחוו לימוד שפות אחרות והמשיכו בספרדית טוענים כי זו היא השפה המהנה והקלה ביותר ללימוד. הם גם מציינים כי השפה מתגלגלת בפיהם כמו שירה ושיכלו להתאמן שעות אינספור באמצעות צפייה בטלנובלות, בהן שולטת הספרדית ללא מיצרים.

איך מתחילים?

בבתי הספר לשפות המלמדים ספרדית ניתן להשתלב במספר רמות. אם תכנסו למתחילים, תלמדו אוצר מילים רב וביטויים, תרכשו את יסודות המבנה הדקדוקי הבסיסי ,תלמדו לפתח יכולת ניהול שיחה ברמה בסיסית ותלמדו לקרוא.

ברמת הביניים תחזקו את היסודות , תשפרו את הדיוק בשפה, תרחיבו את אוצר המילים ותלמדו להשתמש במבנים דקדוקיים חדשים.

ברמת המתקדמים,  מנהלים בדרך כלל שיחות בנושאים מורכבים יותר, מלטשים את השפה ומגיעים לרמות גבוהות בהגייה. שמים דגש רב על דיוק בהגייה ,הכרת ביטויים, קריאת מאמרים וטקסטים מן העיתונות.

אין לנו ספק כי בתי הספר לשפות זרות מהווים הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת בשפה הספרדית, ביניכם לחברים שעדיין אינכם מכירים,הממתינים לכם מעבר לים בספרד ובדרום אמריקה.

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

באתר שלנו תוכלו למצוא בתי הספר ללימודי שפות בכלל ולשפה הספרדית בפרט המובילים בתחומם.

כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך אם כל הפרטים. מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר ללימוד ספרדית יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 


לימודי ספרדית בספרד | קורס ספרדית בחו"ל Voila

ניתן ללמוד ספרדית בערים רבות בספרד, בין היתר בברצלונה, מדריד, סיביליה, מלאגה, גרנדה, מרבלה, ולנסיה, סלמנקה ועוד. יש לא מעט מוסדות לימוד בהן ניתן ללמוד את השפה הזו, המדוברת בעיקר בספרד ובמדינות רבות ביבשת אמירקה.מאמרים אחרונים

קישורים
- בתי ספר ללימוד שפות
- לימודי אנגלית לעסקים
- לימודי גרמנית
- לימודי צרפתית
- ללמוד שפות בחו"ל

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודים - לימודי ספרדית