קורס ספרדית בספרד

כמה מילים על ספרד
 
ספרד היא מדינה מרהיבה ביופייה הנמצאת בדרום מערב אירופה וחולקת את חצי האי האיברי עם פורטוגל. עיר הבירה של ספרד היא מדריד אך דווקא ברצלונה נחשבת לעיר המתויירת ביותר בספרד ואחת המתויירות ביותר בעולם.
כמדינה המחולקת ל - 17 קהילות אוטונומיות, יש למדינה זו מגוון רחב של תרבויות, אוכלוסיות ומנהגים. מזג האוויר בספרד דומה לזה של ישראל ונוח מאוד ברוב השנה. זוהי מדינה נפלאה לטייל, ללמוד או לעבוד בה, ולכן רבים כל כך מגיעים לספרד על מנת ללמוד ספרדית או תחומים אחרים (למשל קולנוע או אמנות). ספרד גם ידועה בתרבות העשירה שלה וציירים, סופרים וספורטאים רבים הם ספרדים.
 
אז אם אתם רוצים לשלב לימודי ספרדית עם ביקור במסעדות טאפאסים או צפייה במשחק כדורגל של ריאל מדריד או ברצלונה, לימודי ספרדית בספרד יכולים להתאים לכם מאוד.
 
היכן ניתן ללמוד ספרדית בספרד?
 
ניתן ללמוד ספרדית בערים רבות בספרד, בין היתר בברצלונה, מדריד, סיביליה, מלאגה, גרנדה, מרבלה, ולנסיה, סלמנקה ועוד. יש לא מעט מוסדות לימוד בהן ניתן ללמוד את השפה הזו, המדוברת בעיקר בספרד ובמדינות רבות ביבשת אמירקה.
בין מוסדות הלימוד בתחום זה, ניתן למנות את המוסדות הבאים:
רשת Eurocenters (רשת בינלאומית ללימוד שפות) רשת EF (אף היא רשת בינלאומית בה ניתן ללמוד מגוון רחב של שפות וביניהן גם ספרדית),  רשת Enforex המהווה את אחת מהרשתות הבינלאומית הגדולות בעולם להוראת השפה הספרדית כשפה זרה, רשת IH (רשת בינלאומית גדולה וותיקה ללימודי שפות) ועוד. ניתן ללמוד שפה זו גם באוניברסיטאות ומכללות רבות במדינה (לימודים אלה מתאימים בעיקר למתקדמים בעלי ידע מסוים בספרדית).
 
אילו סוגי קורסים קיימים?
 
ישנם קורסים בספרדית מכל הסוגים ולכל סוגי האנשים. יש קורסים למורים, קורסים לאנשי עסקים, קורסים לאנשים העוסקים בתחום התיירות ועוד.
בין הקורסים שניתן להשתתף בהם - קורסים בספרדית למתחילים, ולמתקדמים, קורסי הכנה למבחן DELE שהוא המבחן הרשמי לבחינת רמת השפה הספרדית כשפה זרה), קורסים לאנשי עסקים, קורסי הכנה למבחנים של משרד המסחר הספרדי, לימודי ספרדית פרטיים, לימודי ספרדית לבני חמישים פלוס, לימודי ספרדית כשפה חיה ועוד. רוב הקורסים נמשכים 3-6 חודשים אך ישנם גם קורסים קצרים או ארוכים יותר. מחירי הקורסים משתנה על פי סוגם ועל פי מוסד הלימוד בו הם מתקיימים.
 
למה כדאי ללמוד ספרדית דווקא בספרד?
 
אין כמו ללמוד שפה במדינת בה נוצרה השפה, לכן מומלץ מאוד ללמוד איטלקית באיטליה, אנגלית באנגליה, צרפתית בצרפת וכמובן גם ספרדית בספרד. מלבד עניין זה, המדובר במדינה המזכירה במידה רבה את ישראל, גם מבחינת אופי האנשים וגם מבחינת מזג האוויר.
אין המדובר במדינה יקרה למדי ויחסית למדינות כמו צרפת, אנגליה או גרמניה היא זולה באופן יחסי. מכיוון שהמדובר במרכז תיירותי גדול (במיוחד ברצלונה ומדריד), נוספת לחוויית הלימודים גם האופציה של טיול וביקור במקומות מרתקים בכל רחבי המדינה. רמת מוסדות הלימוד במדינה זו היא גבוהה ומלבד ספרדית ניתן לשלב גם לימודים בתחום העיצוב, הקולנוע, האמנות ועוד.
 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי ספרדית בספרד | קורס ספרדית Voila