חיפשת ללמוד צרפתית? רוצה לדבר כמו צרפתי?

חיפשת ללמוד צרפתית? חיפשת מידע על צרפת? קרא/י את המידע הבא:

השפה הצרפתית היא חלון לעולם שבו בני-אדם מארצות שונות חולקים לא רק שפה אלא גם ערכים ועושר תרבותי.

ללמוד צרפתית                              

הצרפתית היא השפה הרשמית ב-30 מדינות, כמו גם באיחוד האירופי, באו"ם, ובוועדה האולימפית העולמית. כבר בתחילת המאה ה-18 דיברו בשפה זו בכל ארמונות המלוכה ברחבי אירופה.

הצרפתית הייתה גם שפת האומנות הבינ"ל, המדע והטכנולוגיה. היא שלטה בכיפה עד להתחזקותה של השפה האנגלית. כיום מדוברת השפה הצרפתית בכ-60 מדינות בעולם, וכ-200 מיליון איש שולטים בה בצורה קולחת.

השפה הצרפתית מדוברת במספר רב של מדינות מלבד צרפת. בלגיה, קנדה, שוויץ, וקולוניות צרפתיות רבות לשעבר (והיו רבות). ניתן למצוא דוברי צרפתית מעבר לאירופה גם במדינות אפריקאיות רבות כמו מרוקו, תוניסיה, אלג'יריה או סומליה, לצד מדינות ביבשת אסיה כמו קמבודיה. אפילו בקנדה, הצרפתית שגורה בפי רוב האוכלוסייה.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

רבים סוברים, ואולי בצדק, כי הצרפתית היא שפת האהבה, האופנה והיופי, ומזכירים אותה רבות כשפה הרומנטית והמושכת בעולם. גם אם אתה אינך חושב כך, אין ספק כי רוב הצרפתים יחלקו עליך . אחרת, אין כל הסבר לעובדה כי מספר עצום מתושבי צרפת מסרבים בתוקף ללמוד שפות זרות, אנגלית במיוחד (כאן נכנסות גם נסיבות היסטוריות, עליהן בפעם אחרת).

לכן, אם תמיד חלמת לבקר בפריז, כדאי מאוד להצטייד בצרפתית בסיסית. גם בשאלות פשוטות כמו הוראת כיוון, הזמנה במסעדה או מה השעה, תתקל במבט תם ואטום. למטייל המתחיל בצרפת, תיראה התגובה עוינת, אך אל דאגה, מדובר בחוסר תקשור גרידא.

תמיד רצית לבקר בפריז, ושמעת שאין סיכוי להסתדר שם בלי צרפתית. מעבר לכך, צרפתית היא אחת השפות המדוברות בעולם, ומשמשת אף כשפה רשמית או כשפה שנייה במדינות רבות. לימודי צרפתית יסייעו לכל מי שרוצה לטייל בצרפת או בארצות אחרות דוברות צרפתית, לנהל עסקים, ללמוד בצרפת, או סתם לצורכי העשרה.  אם אתם כבר יודעים אנגלית, המלאכה תהיה קלה יותר עבורכם.

לימודי צרפתית בישראל, איך מתחילים?

בישראל אפשר ללמוד את השפה הצרפתית בבתי ספר רבים המלמדים שפות ובמכללות. אפשרויות הלימוד רבות הן ומגוונות כשהן מתאימות למבחר תחומים ורמות.

ניתן ללמוד צרפתית למתחילים ומתקדמים. אפשר לבחור בצרפתית עסקית. ישנם קורסים רבים ללימוד צרפתית לילדים ולגיל הרך, בשילוב משחקים ושיטות חווייתיות. ניתן ללמוד בחלק מהמקומות באמצעות וידאו, אודיו ורשת האינטרנט

יתר על כן, עקב היותה של השפה הצרפתית והתרבות שמאחוריה, עשירים ומגוונים, בתי ספר רבים משלמים יחד עם למודי השפה גם אומנות, בישול צרפתי, לימוד התרבות ועוד.

במסגרת השיעורים לומדים אוצר מילים נרחב, דיבור, קריאה, כתיבה, דקדוק, תנועות רגילות ומאונפפות, הטיות, פעלים, זמנים, ניבים, ביטויים, כתיבה מדעית ועוד.

בתי ספר שונים זה מזה במיקומם, מחיריהם, במגוון הרמות המוצע לתלמיד, באורך הקורסים וגמישות זמני ההתחלה שלהם, באינטנסיביות והבדלים נוספים. ניתן וכדאי  לשאול מה הדגש בקורסים  והאם נותנים חשיבות יתר לדיבור, קריאה או כתיבה.

אין לנו ספק כי בתי הספר לשפה הצרפתית מהווים הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת ביניכם לדוברי צרפתית רבים שאינכם עדיין מכירים,אך ממתינים לכם מעבר לים.

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

כרגע, נותר לבחור את בית הספר המתאים ביותר למשימה. ובכן, כיוון שהגעת אלינו, המלאכה נעשית בשבילך. אנחנו מרכזים מספר רב של בתי הספר לשפות המובילים בתחומם, במקום אחד.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך. מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לשפות יחזרו אחריך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 

מאמרים אחרונים

קישורים
- לימודים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי צרפתית - בית ספר לצרפתית