לימודי אנגלית באנגליה

 
כמה מילים על אנגליה
 
אנגליה היא מדינה מרתקת שהיתה בעבר הרחוק אימפריה ששלטה במדינות רבות. כיום אנגליה היא המדינה הגדולה מבין ארבע המדינות המרכיבות את האי הבריטי (יחד עם ווילס, צפון אירלנד וסקוטלנד). באנגליה יש כ - 50 מיליון תושבים ועיר הבירה שלה (והמרכז העסקי) היא לונדון.
כמה מהאוניברסיטאות המפורסמות ביותר בעולם נמצאת באנגליה, בין היתר קיימברידג', אוקספורד, אוניברסיטת לונדון ועוד. לאנגליה גם תרומה גדולה בתחומים רבים כמו ספורט, תיאטרון, ספרות, אדריכלות ועוד, אך כמובן שהתרומה הגדולה ביותר של אנגליה היא השפה שלה - אחת השפות המדוברות ביותר בעולם - השפה האנגלית.
 
לכן, אין זה פלא שיש כל כך הרבה מוסדות לימוד באנגליה בהן ניתן ללמוד את השפה החשובה ביותר בעולם, שקשה מאוד להסתדר בלעדיה בלימודים או בעבודה בחו"ל.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

 
היכן ניתן ללמוד אנגלית באנגליה?
 
ניתן ללמוד אנגלית באנגליה בלא מעט מכללות ואוניברסיטאות, בין היתר -רשת EF המשמשת כרשת בתי הספר בינלאומית בה ניתן ללמוד מגוון רחב של שפות (וביניהן גם אנגלית), רשת LSI הבינלאומית בה ניתן ללמוד, בין היתר אנגלית, צרפתית, גרמנית ועוד. London School המהווה רשת קטנה יחסית בה ניתן ללמוד אנגלית (עם דגש מרכזי על העולם העסקי), רשת Eurocenters - אחת מהרשתות הגדולות בעולם ללימודי שפות,  Embassy CES - רשת בינלאומית ללימודי שפות המתמחה גם בלימודי אנגלית לקראת לימודים אקדמיים בחו"ל ועוד.
כל מוסדות הלימוד הללו פועלים בכל רחבי אנגליה (בין היתר בלונדון, ברייטון, קיימברידג', מנצ'סטר, בריסטול ועוד), וניתן ללמוד בהם אנגלית ברמה גבוהה מאוד.
 
אילו סוגי קורסים קיימים?
 
יש מגוון רחב של קורסים באנגלית, בכל הרמות ולכל סוגי האוכלוסייה. ישנם קורסים לעורכי דין, לבנקאים, למזכירות או לעוזרים אישיים למשל. ישנם גם קורסים רבים השמים דגש על אנגלית עסקית. בין הקורסים העיקריים אותם ניתן ללמוד באנגליה, ניתן למנות את הקורסים הבאים -
 
קורס שפה בסיסי, קורס שפה כללי, קורס שפה אינטנסיבי, קורס אנגלית המיועד לאנשי עסקים,
קורס הכנה למבחן ה- TOEFL, קורס הכנה למבחן ה- TOEIC , קורס הכנה למבחן ה- IELTS, קורס הכנה למבחני קיימברידג', שילוב של לימודי אנגלית וסטאז', לימודי אנגלית פרטיים (אחד על אחד), תוכניות המשלבות לימוד שפה ועבודה ועוד.
 
הקורסים נמשכים 4-8 חדשים (על פי סוג הקורס ומוסד הלימוד) והם בדרך כלל אינטנסיביים למדי. המחירים של הקורסים משתנים בהתאם לסוג הקורס שבחרתם, לתכנים שלו ולאורכו. ברוב הקורסים יש תרגילים רבים, עבודות ומבחנים וכן שימוש במחשב (מעבדת מחשבים)
 
למה כדאי ללמוד אנגלית דווקא באנגליה?
 
בין אם אתם צריכים קורס בסיסי, קורס של הכנה למבחנים כלשהם או קורס המשלב גם עבודה, אין ספק כי לימודים באנגליה הם חוויה בפני עצמה. אמנם אנגליה היא מדינה יקרה למדי (מהיקרות במערב אירופה), אך האווירה בה היא מיוחדת. היתרון הגדול של אנגליה הוא העושר התרבותי שלה וכל מי שהיה בלונדון יודע זאת.
במהלך שהות באנגליה ניתן לבקר באין ספור מופעים, הצגות, אירוע ספורט ועוד. זוהי מדינה שכיף לחיות בה והלימודים בה הם ברמה גבוהה מאוד. בצד של החסרונות ניתן ללמוד את העלות הכספית הגבוהה ואת מזג האוויר הסגרירי במשך רוב השנה, אך מי שמחפש חוויה חד פעמית, אין ספק כי לימודי אנגלית באנגליה הם בהחלט בשבילו.
 
 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי אנגלית באנגליה | קורס אנגלית Voila