לימודי אנגלית בארצות הברית

כמה מילים על ארצות הברית
 
מה עוד ניתן לומר על ידידתה הטובה ביותר של ישראל? ארצות הבריות היא המדינה החשובה בעולם ורבים מגיעים אליה על מנת לעבוד, ללמוד, לטייל או סתם לחיות. ארה"ב היא למעשה פדרציה של 50 מדינות, ומבחינת גודלה הפיזי (וכן גודל האוכלוסייה) היא מדורגת שלישית בעולם.
מאות מיליוני אנשים חיים בארה"ב ומתוכם לפחות כמה מיליוני יהודים וגם לא מעט ישראלים המגיעים לארצות הברית על מנת להגשים את החלומות המקצועיים שלהם בתחומים כמו מסחר, מכירות, הייטק, קולנוע ועוד. בירתה של ארה"ב היא וושינגטון והעיר הגדולה ביותר (וגם מרכז העסקים) היא ניו יורק.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

ההשפעה של ארה"ב על העולם היא כמעט בכל התחומים - פוליטיקה, מוזיקה, ספורט, קולנוע, טלוויזיה, תרבות ועוד. למרות שהמדובר במדינת מהגרים בו יש גם סינים, יפנים, היספנים, קובנים, מקסיקנים, איטלקים ועוד, המשותף כמעט לכולם הוא השפה האנגלית, ולכן זוהי מדינה מושלמת ללימודי אנגלית.
 
כל מי שרוצה ללמוד אנגלית בארצות הברית, יכול לעשות זאת במוסדות לימוד רבים ובערים על פני כל המדינה.
 
היכן ניתן ללמוד אנגלית בארה"ב?
 
ניתן ללמוד אנגלית בארה"ב במספר רב של מוסדות לימוד וגם באוניברסיטות ובמכללות עצמן. בין מוסדות הלימוד בתחום לימודי האנגלית בארה"ב, ניתן למנות את המוסדות הבאים: רשת Eurocenters, רשת EF, Embassy CES ועוד.
מוסדות הלימוד המגוונים פועלים בכל רחבי אנגליה (בין היתר בבוסטון, מיאמי, סן פרנסיסקו, ניו יורק, לוס אנג'לס, סן דיאגו, סיאטל, וושינגטון ועוד), וניתן ללמוד בהם אנגלית ברמות שונות - אנגלית למתחילים, אנגלית ברמת ביניים ואנגלית למתקדמים. ניתן גם ללמוד אנגלית (ברמה גבוה יותר - לאו דווקא למתחילים) באוניברסיטאות ומכללות רבות במקומות רבים במדינה.
 
אילו סוגי קורסים קיימים?
 
רבים בוחרים ללמוד אנגלית דווקא בארה"ב מסיבות רבות ומגוונות. חלק רוצים לשלב לימודים ועבודה וחלק רוצים לחיות במדינה זו ותוך כדי גם ללמוד את השפה. לכן, נפתחו עם השנים מגוון רחב של קורסים באנגלית, בכל הרמות ועבור כל סוגי האוכלוסייה. בין הקורסים השונים, ניתן למנות את הקורסים הבאים:
קורס אנגלית המיועד לאנשי עסקים, קורס הכנה למבחן ה- TOEFL, קורס הכנה למבחן ה- TOEIC , קורס הכנה לקראת לימודים בארצות דוברות אנגלית (אוסטרליה למשל), קורס שפה בסיסי, קורס שפה כללי, קורס שפה אינטנסיבי, לימודי אנגלית וגולף, לימודי אנגלית ותיירות, קורס הכנה למבחנים או לימודים במכללות שונות בארה"ב, לימודי אנגלית פרטיים, תוכניות המשלבות לימודים ועבודה ועוד.
רוב הקורסים נמשכים 3-8 חדשים (על פי סוג הקורס ומוסד הלימוד) אך יש גם קורסים מזורזים יותר וקורסים ארוכים יותר הנמשכים שנה ומעלה. מחירי הקורסים משתנים בהתאם לסוג הקורס ולמוסד הלימוד בו בחרתם ללמוד.
 
למה כדאי ללמוד אנגלית דווקא בארצות הברית?
 
לא בכדי מכונה ארצות הברית "ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות". אפשרויות העבודה במדינה זו הן רבות ומגוונות ולכן ארה"ב מושכת אליה המוני תיירים ומהגרים מדי שנה שמגיעים על מנת לכבוש את החלום האמריקאי. גם הלימודים במדינה זו מספקים חוויה בלתי רגילה.
השהות בארה"ב היא יקרה למדי (במיוחד אם אתם לומדים בניו יורק או בלוס אנג'לס). אך יש גם אזורים זולים יותר. כמובן שהיתרון הגדול של ארה"ב הוא בעושר התרבותי שלה. ניתן לשלב במהלך הלימודים ביקור במופעים, הצגות, סרטים, אירוע ספורט ועוד.
רמת מוסדות הלימוד היא מהגבוהות בעולם וכל מי ששהה בניו יורק למשל (אך גם בערים אחרות בארה"ב) יודע כי המדובר בחוויה מיוחדת. החיסרון הגדול הוא בהשגת ויזה ואשרת עבודה - משימה שהופכת לקשה למדי בשנים האחרונות (ובעיקר מאז אסון התאומים).
 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודי אנגלית בארצות הברית | קורס אנגלית Voila