לימודי שפות בחו"ל - האם זה משתלם?

לימוד שפות בחו"ל

למידת שפה במקום בו היא מדוברת היא חוויה שונה לחלוטין מלימודה בארץ מולדתך. אני משוכנע שכל אחד מאיתנו ששהה במדינה זרה תקופה של כחודשיים ומעלה, שב ממנה שבאמתחתו אוצר מילים רב בשפה המקומית, דיבור חלק יותר והבנה טובה של השפה המדוברת. תארו לכם שמלבד שהייה או טיול, נוספת כיתת לימוד, לוח, גיר, מורה מקומי השולט בשפת האם שלו ללא מיצרים, ומדבר רק בשפתו ובסיוע אנגלית כשצריך.

דמיינו את כוח העזר שתקבלו בדמות חברים חדשים, דוברי השפה המקומית, נותני השירותים, שילוט החוצות, הטלוויזיה, הרדיו והעיתונים שיקיפו אתכם מכל עבר. זהו. היכנעו, אתם מוקפים בשפה ובתרבותה מכל עבר, וגם לעצלים שבכם אין כל סיכוי להימלט משימוש יומיומי רצוף בה.

אם להגדיר זאת בצורה קצת אחרת. ללמוד שפה במדינה הדוברת אותה, זה לאכול, לשתות, לנשום ולישון עם השפה. לימוד תיאורטי בכיתה, ואחריו פרקטיקה ואימון אינסופיים ברחוב, בבית ובכל מקום אליו תפנו. בלית ברירה היא תחדור אליכם בסופו של דבר.

רוצה ללמוד שפה חדשה בחו"ל ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

השהייה במדינה והשימוש הפעיל בשפתה יאפשרו לכם, מלבד תרגול מעשי יומיומי של השפה בכל תחומי החיים, גם הכרות בלתי אמצעית עם תרבות המקום והווייתה. וזאת, בין היתר, בזכות מגורים במשפחות מקומיות ומפגשים מרתקים עם חברים ללימודים מרחבי העולם.

תלמידים רבים ממגוון מדינות ברחבי העולם מגיעים ללמוד בבתי הספר לשפות מחוץ למדינתם. גם הם מודעים ליתרונות הנלווים לכך. במהלך הלימודים נוצרות חברויות ונרקמים קשרים חדשים ,מרתקים ומעניינים עם אנשים  שמעולם לא חשבת שתכירו בחייכם. באמצעות סטודנטים אלה תוכלו להכיר תרבויות שונות מלבד זו של המדינה בה אתם שוהים.

קשרים אלה מאפשרים להמשיך ולהשתמש בשפה גם לאחר החזרה לארץ. אווירת הלימוד בחו"ל היא שונה ממה שהכרתם עד כה. בכיתה יהיו איתכם תלמידים מכל העולם הדוברים שפות שונות. הכיתות הן קטנות והאווירה היא חווייתית, כיפית ומשוחררת.

מתבצע מבדק הרמה בה אתם נמצאים, לפני תחילת הלימודים, שע"פ תוצאותיו, ייקבע באיזו כיתה תשובצו, לפי רמתכם.  מספר שעות הלימוד השבועיות הוא גמיש ומשתנה לפי דרישתכם. תוכלו ללמוד רק 10 שעות בשבוע, עד 40 שעות שבועיות. הכל תלוי בהספק ומהירות אותם אתם רוצים להשיג.

בימי שבת וראשון לא מתקיימים לימודים , כך שתוכלו לזכות בסוף שבוע ארוך של חופש. אפרופו חופשה, רוב בתי הספר לשפות בחו"ל מארגנים טיולים ומפגשי חוויה שונים ומגוונים מעבר לשעות בכיתה. זה יכול להיות בילוי בהצגה, אופרה או קונצרט או טיולים בעיר ומחוצה לה. חלקם מארגנים מסיבות, יציאות משותפות לפאבים, בארים ובתי קולנוע, ואפילו ימי שופינג משותפים.

לימודים בחו"ל  -איך אנחנו יכולים לעזור לך?

אין לנו ספק כי בתי הספר לשפות בחו"ל יכולים להוות הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת ביניכם לחברים שעדיין אינכם מכירים,הממתינים לכם מעבר לים. מלבד לימודי השפה, גם תכירו תרבויות שונות של חברים לספסל הלימודים ותחיו את השפה במשך 24 שעות ביממה.

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 

באתר תוכלו למצוא בתי הספר ללימוד שפות בחו"ל, המובילים בתחומם. כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם תשובות.

מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לשפות יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

רוצה ללמוד שפה חדשה בחו"ל ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן


לימודי משפטים בחו"ל

כל כך הרבה אנשים רוצים ללמוד משפטים, אבל לא תמיד יש מקום לכולם. חלק מהאנשים שרוצים ללמוד משפטים לא מתקבלים ללימודים בישראל וחלק לא יכולים לממן את הלימודים היקרים במכללות הפרטיות. אז מה עושים? תמיד אפשר לנסוע וללמוד משפטים בחו"ל.מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודים בחו"ל