קורס שפת גוף

מה זה שפת גוף?
 
שפת גוף היא שפה אוניברסאלית הקיימת בכל העולם. בין אם אתם ישראלים, סינים, אינדיאנים או אנגלים, אתם משתמשים בשפת הגוף שלכם מדי יום ביומו, אתם קוראים את שפת הגוף של האנשים שמסביכם ואנשים אחרים (בבית, בעבודה או בלימודים למשל) מנסים לפענח את שפת הגוף שלכם.
כל תנועה, תזוזה או מחווה של הגוף שלכם יכולים להיות מפורשים בצורה מסוימת ומוחי שפת גוף יכולים לקבוע, במידה רבה של דיוק את המצב הנפשי שלה האדם על פי שפת הגוף שלו. בשל חשיבות הנושא, נפתחו בשנים האחרונות לא מעט קורסים המלמדים את אמנות קריאת שפת הגוף.
הקורסים הללו מיועדים כלל האוכלוסייה, אך בעיקר לאנשי מקצוע המשתמשים רבות בגופם על מנת למכור, שווק, לנהל או אפילו להנהיג.
 
למי מיועדים קורסים בשפת גוף?
 
כל אחד יכול להשתתף בקורסים לשפת גוף על מנת לשפר את שפת הגוף שלהם או על מנת לקרוא ולהבין טוב יותר שפת גוף של אחרים. הקורסים הללו מיועדים לקהל הרחב, אך בעיקר לשורה אורכה של בעלי מקצוע אשר נעזרים בגופם (ידיהם, הפנים שלהם, רגליהם והקשר בין כל חלקי הגוף), במהלך השוטף של עבודתם. אנשי מכירות לא יוכלו למכור ללא שפת גוף נכונה וכך גם מנהלים (שיתקשו לנהל), עורכי דין (שיתקשו לשכנע את השופטים) או אפילו מורים (שיתקשו ללמד) ללא שימוש נכון בשפת גוף.
אם אתם עורכי דין, פסיכולוגים, אנשי שיווק, קאוצ'רים, מנהלים, מנהיגים או עוסקים בכל מקצוע אחר שיש
בו מגע יום יומי עם אנשים רבים, כדאי לכם מאוד להשתתף בקורס המלמד שפת גוף.
 
מה לומדים בקורס שפת גוף?
 
הנושאים בקורסים הללו הם רבים ומגוונים ומטרת רובם הוא לסייע לכם להשתמש בשפת הגוף שלכם בצורה חכמה יותר בראיונות עבודה, בעבודה עצמה, בקשר עם בני המשפחה שלכם, עם קולגות וחברים ועוד. אם אתם רוצים לדעת אילו תנועות ומחוות פירודן עצב, שמחה, קנאה, עצבנות וכו', כדאי שתשתתפו בקורסים השונים בתחום זה, אשר כוללים נושאים מרתקים כמו מבוא לשפת הגוף, שפת הגוף הגלובאלית, לחיצות ותנועות ידיים, אסרטיביות בשפת הגוף, העברת מסרים באמצעות שפת הגוף, שפת הגוף לשימוש יעיל בישיבות, שפת הגוף בניהול משא ומתן, יציבה נכונה ועוד.
יש מוסדות לימוד רבים בישראל בהם ניתן ללמוד תחום זה(וגם מגוון רחב של מורים פרטיים), בין היתר המכללה האקדמית תל חי, המכללה האקדמית כנרת, הקריה האקדמית אונו, בית הספר להשתלמויות של וינגייט ועוד.
 
אז אם אתם מרגישים ששפת הגוף שלכם לא משדרת את מה שאתם רוצים לשדר, וזה פוגע לכם בעבודה, בחיי המשפחה, בזוגיות או בקשר עם החברים, הירשמו לקורס שפת גוף, ולמדו כיצד להשתמש בגופכם בצורה חכמה, יעילה ומזמינה. אין כל ספק שקורס כזה יכול לשפר בצורה ניכרת את הביצועים שלכם בעבודה, בלימודים ובחיים הפרטיים.
 מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
שפת גוף