מה זה Voila ?

מה זה VOILA ?

צרפת וישראל חולקות אהבה משותפת לאמנות ולתרבות. צרפת החליטה אם כן לבטא את הידידות המחודשת בין שתי המדינות בקיום "עונת תרבות צרפתית בישראל" בשם "Voila"  שנמשכה מחודש מאי עד לסוף הקיץ לפני זמן מה ושבמסגרתה הציבור בישראל גילה מגוון אמנים צרפתים בתל-אביב, בירושלים ובצפון הארץ.

לדוגמא:

כמו כן, נראו תערוכות של עבודותיו היפות ביותר של מעצב האופנה קריסטיאן לאקרוא ושל יצירות מאת אמנים עכשויים מתוך האוספים של ממשלת צרפת. לראשונה התקיים "חג המוזיקה" במתכונת צרפתית
ישראלית, עם מופעים בחוצות הערים ואירוע "לילה לבן". לבסוף, הופיעה תזמורת בני הנוער של מדינות הים התיכון המונה יותר מ-80 נגנים.

ביחד, חלקו אם כן חוויה חד-פעמית שמבשרת את פתיחת המכון הצרפתי החדש בתל-אביב, בבניין שזה עתה נקנה על-ידי צרפת. אירוע של חירות אמנותית, שיוויון בין כולם ואחווה צרפתית-ישראלית.

יוצרים צרפתים מוכשרים עינגו את הקהל הישראלי עם מופע עוצר נשימה של "Groupe F" בחוף תל-אביב וקונצרט צרפתי-ישראלי סביב דמותו של המלחין מוריס ראוול, עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של יואל לוי ובהשתתפות זמרת המצו-סופרן באטריס אוריה- מונסון, בו תנוגן יצירה מקורית וסמלית מאת קלרה האלטר. 

מופעים מיוחדים של הבלט של מארסיי ושל אנסמבל Accrorap, ביצירה חדשה של הבמאי הנודע פטר ברוק וברטרוספקטיוה שתוקדש לבמאית שנטל אקרמן.
 
מדובר היה בפרוייקט צרפתי-ישראלי מרגש ושאפתני בחסותה של העמותה הצרפתית לפעילות אמנותית (AFAA) ובשיתוף פעולה עם פסטיבל ישראל, עיריית תל-אביב, עיריית ירושלים, עיריית חיפה, מוזיאון ישראל, מוזיאון תל-אביב לאמנות, מרכז סוזן דלל למחול ופסטיבל מחול כרמיאל.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן


קורס שפת גוף | Voila

שפת גוף היא שפה אוניברסאלית הקיימת בכל העולם. בין אם אתם ישראלים, סינים, אינדיאנים או אנגלים, אתם משתמשים בשפת הגוף שלכם מדי יום ביומו, אתם קוראים את שפת הגוף של האנשים שמסביכם ואנשים אחרים (בבית, בעבודה או בלימודים למשל) מנסים לפענח את שפת הגוף שלכם.מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
Voila.Org.il